SPB10045E3
MicrosemiMicrosemi
SPB10045E3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SPB10045E3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 45V 100A SOT227
listoch: SPB10045E3.pdf
  • správa
Špecifikácie SPB10045E3
Číslo dielu SPB10045E3 Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE 45V 100A SOT227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4973 pcs Dátový hárok SPB10045E3.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 570mV @ 100A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Balík dodávateľov zariadení SOT-227 rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tube
Balík / puzdro SOT-227-4, miniBLOC Ostatné mená SPB10045E3MS
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Konfigurácia diódy 2 Independent Detailný popis Diode Array 2 Independent Schottky 45V 100A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Prúd - reverzné únik @ Vr 5mA @ 45V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 100A