SMLJ170CA
MicrosemiMicrosemi
SMLJ170CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMLJ170CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 170V 275V DO214AB
listoch: SMLJ170CA.pdf
  • správa
Špecifikácie SMLJ170CA
Číslo dielu SMLJ170CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 170V 275V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4156 pcs Dátový hárok SMLJ170CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 170V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 275V
Napätie - porucha (Min) 189V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB séria -
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 300W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená Q2873778
SMLJ170CA-ND
SMLJ170CAE3MSTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 11A