SM16LC12C
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM16LC12C
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 12V 24V 16SO
listoch: SM16LC12C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SM16LC12C
Číslo dielu SM16LC12C Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 12V 24V 16SO Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 19358 pcs Dátový hárok SM16LC12C.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 12V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 24V
Napätie - porucha (Min) 13.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení 16-SO séria -
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 300W
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatné mená SM16LC12CMS
SM16LC12CMS-ND
SM16LC12CMSCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia 25pF @ 1MHz Obojsmerné kanály 8