MXSMLJ90AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ90AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ90AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V DO214AB
listoch: MXSMLJ90AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ90AE3
Číslo dielu MXSMLJ90AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 90V 146V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4873 pcs Dátový hárok MXSMLJ90AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 90V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 146V
Napätie - porucha (Min) 100V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15120
1086-15120-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 20.6A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMLJ85AE3
MXSMLJ85AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Skladom: 5044 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMLJ85AE3.pdf
RFQ
MXSMLJ85CAE3
MXSMLJ85CAE3
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Skladom: 5675 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMLJ85CAE3.pdf
RFQ
MXSMLJ9.0AE3
MXSMLJ9.0AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB