MXSMLJ78A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ78A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ78A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 78V 126V DO214AB
listoch: MXSMLJ78A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ78A
Číslo dielu MXSMLJ78A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 78V 126V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5283 pcs Dátový hárok MXSMLJ78A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 78V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 126V
Napätie - porucha (Min) 86.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15099
1086-15099-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 22.8A Kapacita @ Frekvencia -