MXSMLJ60A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ60A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ60A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
listoch: MXSMLJ60A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ60A
Číslo dielu MXSMLJ60A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5303 pcs Dátový hárok MXSMLJ60A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 60V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 96.8V
Napätie - porucha (Min) 66.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15075
1086-15075-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 31A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMLJ6.5AE3
MXSMLJ6.5AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
Skladom: 5361 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMLJ6.5AE3.pdf
RFQ
MXSMLJ60AE3
MXSMLJ60AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB