MXSMLJ58A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ58A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ58A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
listoch: MXSMLJ58A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ58A
Číslo dielu MXSMLJ58A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5326 pcs Dátový hárok MXSMLJ58A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 58V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 93.6V
Napätie - porucha (Min) 64.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15063
1086-15063-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 32A
Kapacita @ Frekvencia - aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMLJ58CAE3
MXSMLJ58CAE3
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Skladom: 6024 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMLJ58CAE3.pdf
RFQ
MXSMLJ58A/TR
MXSMLJ58A/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: HI REL TVS
Skladom: 5766 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMLJ58A/TR.pdf
RFQ
MXSMLJ58AE3
MXSMLJ58AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB