MXSMLJ28AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ28AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ28AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
listoch: MXSMLJ28AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ28AE3
Číslo dielu MXSMLJ28AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5006 pcs Dátový hárok MXSMLJ28AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 28V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 45.4V
Napätie - porucha (Min) 31.1V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15020
1086-15020-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 66A Kapacita @ Frekvencia -