MXSMLJ16A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ16A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ16A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 16V 26V DO214AB
listoch: MXSMLJ16A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ16A
Číslo dielu MXSMLJ16A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 16V 26V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5467 pcs Dátový hárok MXSMLJ16A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 16V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 26V
Napätie - porucha (Min) 17.8V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14987
1086-14987-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 115.4A