MXSMLJ15AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ15AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ15AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
listoch: MXSMLJ15AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ15AE3
Číslo dielu MXSMLJ15AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4541 pcs Dátový hárok MXSMLJ15AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 15V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 24.4V
Napätie - porucha (Min) 16.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14980
1086-14980-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 123A Kapacita @ Frekvencia -