MXSMLJ11A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ11A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ11A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
listoch: MXSMLJ11A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ11A
Číslo dielu MXSMLJ11A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5455 pcs Dátový hárok MXSMLJ11A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 11V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 18.2V
Napätie - porucha (Min) 12.2V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14951
1086-14951-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 164.8A Kapacita @ Frekvencia -