MXSMLJ100A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ100A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ100A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 100V 162V DO214AB
listoch: MXSMLJ100A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ100A
Číslo dielu MXSMLJ100A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 100V 162V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5166 pcs Dátový hárok MXSMLJ100A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 100V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 162V
Napätie - porucha (Min) 111V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14939
1086-14939-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 18.6A