MXSMLG64A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLG64A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64V 103V DO215AB
listoch: MXSMLG64A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLG64A
Číslo dielu MXSMLG64A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 64V 103V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6085 pcs Dátový hárok MXSMLG64A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 64V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 103V
Napätie - porucha (Min) 71.1V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14895
1086-14895-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 29.2A Kapacita @ Frekvencia -