MXSMLG16A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLG16A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 16V 26V DO215AB
listoch: MXSMLG16A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLG16A
Číslo dielu MXSMLG16A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 16V 26V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5164 pcs Dátový hárok MXSMLG16A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 16V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 26V
Napätie - porucha (Min) 17.8V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14803
1086-14803-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 115.4A Kapacita @ Frekvencia -