MXSMLG150AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLG150AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 150V 243V DO215AB
listoch: MXSMLG150AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLG150AE3
Číslo dielu MXSMLG150AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 150V 243V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5395 pcs Dátový hárok MXSMLG150AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 150V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 243V
Napätie - porucha (Min) 167V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14792
1086-14792-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 12.4A Kapacita @ Frekvencia -