MXSMLG100A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLG100A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 100V 162V DO215AB
listoch: MXSMLG100A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXSMLG100A
Číslo dielu MXSMLG100A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 100V 162V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4741 pcs Dátový hárok MXSMLG100A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 100V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 162V
Napätie - porucha (Min) 111V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14755
1086-14755-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 18.6A Kapacita @ Frekvencia -