MXSMCGLCE10AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCGLCE10AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 10V 17V DO215AB
listoch: MXSMCGLCE10AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCGLCE10AE3
Číslo dielu MXSMCGLCE10AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 10V 17V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5214 pcs Dátový hárok MXSMCGLCE10AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 10V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 17V
Napätie - porucha (Min) 11.1V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMCG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14402
1086-14402-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 88A
Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz aplikácia General Purpose