MXSMCG22AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCG22AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO215AB
listoch: MXSMCG22AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCG22AE3
Číslo dielu MXSMCG22AE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5127 pcs Dátový hárok MXSMCG22AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 24.4V
Napätie - porucha (Min) 22V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 42.2A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14284
1086-14284-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCG22AE3
popis TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 35.5V