MXSMBJ78A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ78A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ78A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 78V 126V DO214AA
listoch: MXSMBJ78A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ78A
Číslo dielu MXSMBJ78A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 78V 126V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4347 pcs Dátový hárok MXSMBJ78A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 78V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 126V
Napätie - porucha (Min) 86.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-14163
1086-14163-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 4.7A Kapacita @ Frekvencia -