MXSMBJ2K3.3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ2K3.3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ2K3.3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 3.3V 5.8V DO214AA
listoch: MXSMBJ2K3.3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ2K3.3
Číslo dielu MXSMBJ2K3.3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 3.3V 5.8V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5593 pcs Dátový hárok MXSMBJ2K3.3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 3.3V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 5.8V
Napätie - porucha (Min) 4.6V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 2000W (2kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-14079
1086-14079-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia -