MXSMBJ20AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ20AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ20AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
listoch: MXSMBJ20AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ20AE3
Číslo dielu MXSMBJ20AE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 3753 pcs Dátový hárok MXSMBJ20AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 22.2V
Napätie - porucha (Min) 20V Napätie - porucha SMBJ (DO-214AA)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 600W Napájanie - špičkový impulz 18.5A
polarizácia DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-14058
1086-14058-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMBJ20AE3
popis TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 32.4V