MXSMBJ150A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ150A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ150A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
listoch: MXSMBJ150A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ150A
Číslo dielu MXSMBJ150A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 3589 pcs Dátový hárok MXSMBJ150A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 167V
Napätie - porucha (Min) 150V Napätie - porucha SMBJ (DO-214AA)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 600W Napájanie - špičkový impulz 2.5A
polarizácia DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-14029
1086-14029-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMBJ150A
popis TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 243V