MXSMBJ13AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ13AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ13AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
listoch: MXSMBJ13AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ13AE3
Číslo dielu MXSMBJ13AE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 3738 pcs Dátový hárok MXSMBJ13AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 14.4V
Napätie - porucha (Min) 13V Napätie - porucha SMBJ (DO-214AA)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 600W Napájanie - špičkový impulz 27.9A
polarizácia DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-14022
1086-14022-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMBJ13AE3
popis TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 21.5V