MXSMBJ12A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ12A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ12A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
listoch: MXSMBJ12A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ12A
Číslo dielu MXSMBJ12A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4408 pcs Dátový hárok MXSMBJ12A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 13.3V
Napätie - porucha (Min) 12V Napätie - porucha SMBJ (DO-214AA)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 600W Napájanie - špičkový impulz 30.2A
polarizácia DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-14013
1086-14013-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MXSMBJ12A popis TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 19.9V Kapacita @ Frekvencia -