MXSMBG78A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG78A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBG78A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 78V 126V DO215AA
listoch: MXSMBG78A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBG78A
Číslo dielu MXSMBG78A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 78V 126V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3371 pcs Dátový hárok MXSMBG78A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 78V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 126V
Napätie - porucha (Min) 86.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatné mená 1086-13969
1086-13969-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 4.7A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMBG70CAE3
MXSMBG70CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 70V 113V DO215AA
Skladom: 3676 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMBG70CAE3.pdf
RFQ
MXSMBG70CA
MXSMBG70CA
výrobcovia: Microsemi
Skladom: 4122 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMBG70CA.pdf
RFQ
MXSMBG78AE3
MXSMBG78AE3
popis: TVS DIODE 78V 126V DO215AA