MXSMBG33CA
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG33CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBG33CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33V 53.3V DO215AA
listoch: MXSMBG33CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBG33CA
Číslo dielu MXSMBG33CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 33V 53.3V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4064 pcs Dátový hárok MXSMBG33CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 33V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 53.3V
Napätie - porucha (Min) 36.7V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatné mená 1086-13899
1086-13899-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 11.3A