MXSMBG26A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG26A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBG26A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 26V 42.1V DO215AA
listoch: MXSMBG26A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBG26A
Číslo dielu MXSMBG26A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 26V 42.1V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4125 pcs Dátový hárok MXSMBG26A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 26V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 42.1V
Napätie - porucha (Min) 28.9V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatné mená 1086-13875
1086-13875-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 14.2A Kapacita @ Frekvencia -