MXSMBG20AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG20AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBG20AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 20V 32.4V DO215AA
listoch: MXSMBG20AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBG20AE3
Číslo dielu MXSMBG20AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 20V 32.4V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4374 pcs Dátový hárok MXSMBG20AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 20V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 32.4V
Napätie - porucha (Min) 22.2V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatné mená 1086-13864
1086-13864-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 18.5A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMBG22CAE3
MXSMBG22CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA
Skladom: 3732 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMBG22CAE3.pdf
RFQ
MXSMBG18AE3
MXSMBG18AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA
Skladom: 4177 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMBG18AE3.pdf
RFQ
MXSMBG20A
MXSMBG20A
popis: TVS DIODE 20V 32.4V DO215AA