MXSMBG17AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG17AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBG17AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 17V 27.6V DO215AA
listoch: MXSMBG17AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBG17AE3
Číslo dielu MXSMBG17AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 17V 27.6V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3482 pcs Dátový hárok MXSMBG17AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 17V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 27.6V
Napätie - porucha (Min) 18.9V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatné mená 1086-13856
1086-13856-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 21.7A Kapacita @ Frekvencia -