MXSMBG16A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG16A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBG16A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 16V 26V DO215AA
listoch: MXSMBG16A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBG16A
Číslo dielu MXSMBG16A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 16V 26V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3672 pcs Dátový hárok MXSMBG16A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 16V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 26V
Napätie - porucha (Min) 17.8V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatné mená 1086-13847
1086-13847-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 23.1A Kapacita @ Frekvencia -