MXSMBG150A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG150A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBG150A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 150V 243V DO215AA
listoch: MXSMBG150A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBG150A
Číslo dielu MXSMBG150A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 150V 243V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4359 pcs Dátový hárok MXSMBG150A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 150V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 243V
Napätie - porucha (Min) 167V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatné mená 1086-13835
1086-13835-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 2.5A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMBG14A
MXSMBG14A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 14V 23.2V DO215AA
Skladom: 3967 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMBG14A.pdf
RFQ
MXSMBG150AE3
MXSMBG150AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 150V 243V DO215AA