MXPLAD36KP350CA
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD36KP350CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 350V 564V PLAD
listoch: MXPLAD36KP350CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXPLAD36KP350CA
Číslo dielu MXPLAD36KP350CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 350V 564V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1203 pcs Dátový hárok MXPLAD36KP350CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 350V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 564V
Napätie - porucha (Min) 389V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení PLAD séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard SMD
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 64A