MXPLAD30KP90AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD30KP90AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V PLAD
listoch: MXPLAD30KP90AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 927 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 927 pcs
  • správa
Špecifikácie MXPLAD30KP90AE3
Číslo dielu MXPLAD30KP90AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 90V 146V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 927 pcs Dátový hárok MXPLAD30KP90AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 90V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 146V
Napätie - porucha (Min) 100V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-13524
1086-13524-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 204A Kapacita @ Frekvencia -