MXPLAD30KP280A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD30KP280A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 280V 451V PLAD
listoch: MXPLAD30KP280A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 987 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 987 pcs
  • správa
Špecifikácie MXPLAD30KP280A
Číslo dielu MXPLAD30KP280A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 280V 451V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 987 pcs Dátový hárok MXPLAD30KP280A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 280V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 451V
Napätie - porucha (Min) 311V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-13439
1086-13439-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 66A Kapacita @ Frekvencia -