MXPLAD18KP85AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD18KP85AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V PLAD
listoch: MXPLAD18KP85AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXPLAD18KP85AE3
Číslo dielu MXPLAD18KP85AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 85V 137V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1941 pcs Dátový hárok MXPLAD18KP85AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 85V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 137V
Napätie - porucha (Min) 94.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 18000W (18kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 132A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXPLAD18KP9.0AE3
MXPLAD18KP9.0AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 90V 146V PLAD
Skladom: 1653 pcs
Stiahnuť ▼: MXPLAD18KP9.0AE3.pdf
RFQ
MXPLAD18KP8.5AE3
MXPLAD18KP8.5AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Skladom: 1569 pcs
Stiahnuť ▼: MXPLAD18KP8.5AE3.pdf
RFQ
MXPLAD18KP9.0A
MXPLAD18KP9.0A
popis: TVS DIODE 90V 146V PLAD
Stiahnuť ▼: MXPLAD18KP9.0A.pdf
MXPLAD18KP9.0CA
MXPLAD18KP9.0CA
popis: TVS DIODE 90V 146V PLAD
Stiahnuť ▼: MXPLAD18KP9.0CA.pdf
MXPLAD18KP85A
MXPLAD18KP85A
popis: TVS DIODE 85V 137V PLAD