MXPLAD18KP33A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD18KP33A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
listoch: MXPLAD18KP33A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXPLAD18KP33A
Číslo dielu MXPLAD18KP33A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 33V 53.3V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1888 pcs Dátový hárok MXPLAD18KP33A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 33V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 53.3V
Napätie - porucha (Min) 36.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 18000W (18kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 338A Kapacita @ Frekvencia -