MXPLAD15KP9.0AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD15KP9.0AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
listoch: MXPLAD15KP9.0AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXPLAD15KP9.0AE3
Číslo dielu MXPLAD15KP9.0AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 9V 15.4V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1155 pcs Dátový hárok MXPLAD15KP9.0AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 9V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 15.4V
Napätie - porucha (Min) 10V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 15000W (15kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-13352
1086-13352-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 975A Kapacita @ Frekvencia -