MXLSMLJ7.5A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ7.5A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLJ7.5A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
listoch: MXLSMLJ7.5A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLJ7.5A
Číslo dielu MXLSMLJ7.5A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8147 pcs Dátový hárok MXLSMLJ7.5A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 7.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 12.9V
Napätie - porucha (Min) 8.33V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12643
1086-12643-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 232.6A Kapacita @ Frekvencia -