MXLSMLJ40CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ40CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLJ40CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
listoch: MXLSMLJ40CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLJ40CAE3
Číslo dielu MXLSMLJ40CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 7587 pcs Dátový hárok MXLSMLJ40CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 44.4V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 40V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 46.4A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12594
1086-12594-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLJ40CAE3
popis TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 64.5V