MXLSMLJ33CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ33CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLJ33CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
listoch: MXLSMLJ33CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLJ33CAE3
Číslo dielu MXLSMLJ33CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 6243 pcs Dátový hárok MXLSMLJ33CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 36.7V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 33V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 56.2A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12586
1086-12586-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLJ33CAE3
popis TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 53.3V