MXLSMLJ160CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ160CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLJ160CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
listoch: MXLSMLJ160CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLJ160CA
Číslo dielu MXLSMLJ160CA Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 7070 pcs Dátový hárok MXLSMLJ160CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 178V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 160V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 11.6A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12541
1086-12541-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLJ160CA
popis TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 259V