MXLSMLJ110CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ110CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLJ110CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
listoch: MXLSMLJ110CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLSMLJ110CAE3
Číslo dielu MXLSMLJ110CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 6559 pcs Dátový hárok MXLSMLJ110CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 122V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 110V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 16.8A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12506
1086-12506-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLJ110CAE3
popis TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 177V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMLJ110A
MXLSMLJ110A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 110V 177V DO214AB