MXLSMLG90CAE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG90CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB
listoch: MXLSMLG90CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG90CAE3
Číslo dielu MXLSMLG90CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6835 pcs Dátový hárok MXLSMLG90CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 100V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 90V Napätie - porucha SMLG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 20.6A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12494
1086-12494-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLG90CAE3
popis TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 146V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMLG9.0AE3
MXLSMLG9.0AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 9V 15.4V DO215AB