MXLSMLG78CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG78CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 78VWM 126VC DO215AB
listoch: MXLSMLG78CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG78CAE3
Číslo dielu MXLSMLG78CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 78VWM 126VC DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7178 pcs Dátový hárok MXLSMLG78CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 86.7V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 78V Napätie - porucha SMLG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 22.8A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12474
1086-12474-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLG78CAE3
popis TVS DIODE 78VWM 126VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 126V