MXLSMLG33A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG33A/TR
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu HI REL TVS
listoch: MXLSMLG33A/TR.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG33A/TR
Číslo dielu MXLSMLG33A/TR Výrobca Microsemi
popis HI REL TVS Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 7371 pcs Dátový hárok MXLSMLG33A/TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 33V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 53.3V
Napätie - porucha (Min) 36.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená MXLSMLG33A/TRMS Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 56.2A Kapacita @ Frekvencia -