MXLSMCJLCE70AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE70AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJLCE70AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 70V 113V DO214AB
listoch: MXLSMCJLCE70AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJLCE70AE3
Číslo dielu MXLSMCJLCE70AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 70V 113V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7077 pcs Dátový hárok MXLSMCJLCE70AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 70V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 113V
Napätie - porucha (Min) 77.8V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12298
1086-12298-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 13.3A
Kapacita @ Frekvencia 90pF @ 1MHz aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMCJLCE8.5A
MXLSMCJLCE8.5A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Skladom: 8021 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJLCE8.5A.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE7.0A
MXLSMCJLCE7.0A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 7V 12V DO214AB
Skladom: 6979 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJLCE7.0A.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE8.0AE3
MXLSMCJLCE8.0AE3
popis: TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
Stiahnuť ▼: MXLSMCJLCE8.0AE3.pdf
MXLSMCJLCE75A
MXLSMCJLCE75A
popis: TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Stiahnuť ▼: MXLSMCJLCE75A.pdf
popis: TVS DIODE 70V 113V DO214AB