MXLSMCJLCE170A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE170A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJLCE170A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 170V 275V DO214AB
listoch: MXLSMCJLCE170A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJLCE170A
Číslo dielu MXLSMCJLCE170A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 170V 275V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7050 pcs Dátový hárok MXLSMCJLCE170A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 170V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 275V
Napätie - porucha (Min) 189V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12251
1086-12251-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 5.4A
Kapacita @ Frekvencia 90pF @ 1MHz aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMCJLCE160AE3
MXLSMCJLCE160AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Skladom: 6439 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJLCE160AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE160A
MXLSMCJLCE160A
výrobcovia: Microsemi
Skladom: 6367 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJLCE160A.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE170AE3
MXLSMCJLCE170AE3
popis: TVS DIODE 170V 275V DO214AB