MXLSMCJ8.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ8.5AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJ8.5AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
listoch: MXLSMCJ8.5AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJ8.5AE3
Číslo dielu MXLSMCJ8.5AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9937 pcs Dátový hárok MXLSMCJ8.5AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 8.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 14.4V
Napätie - porucha (Min) 9.44V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12210
1086-12210-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 104.2A Kapacita @ Frekvencia -