MXLSMCJ78AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ78AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJ78AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 78V 126V DO214AB
listoch: MXLSMCJ78AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJ78AE3
Číslo dielu MXLSMCJ78AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 78V 126V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 10083 pcs Dátový hárok MXLSMCJ78AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 78V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 126V
Napätie - porucha (Min) 86.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12202
1086-12202-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 11.4A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMCJ8.0AE3
MXLSMCJ8.0AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
Skladom: 8440 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJ8.0AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ78CAE3
MXLSMCJ78CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Skladom: 8815 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJ78CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ78A
MXLSMCJ78A