MXLSMCJ7.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ7.5AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJ7.5AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
listoch: MXLSMCJ7.5AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJ7.5AE3
Číslo dielu MXLSMCJ7.5AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9729 pcs Dátový hárok MXLSMCJ7.5AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 7.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 12.9V
Napätie - porucha (Min) 8.33V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12190
1086-12190-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 116.3A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMCJ7.0CAE3
MXLSMCJ7.0CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 7V 12V DO214AB
Skladom: 8595 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJ7.0CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ70AE3
MXLSMCJ70AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Skladom: 9666 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJ70AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ7.5A
MXLSMCJ7.5A
popis: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB